ABRAHÁM

Vitajte na stránkach obce

Kontakt na hasičov: Štefan Palčo - 0904/107 116 Pavol Čambál - 0903/837 971 Volať len v prípade požiaru a inej mimoriadnej udalosti (bodavý hmyz, spadnutý strom, zatopená časť domu, vytečený olej na ceste a pod.) Dôležité upozornenie - kontrolované spaľovanie odpadu v záhradách občanmi nie je považované za požiar! V takýchto prípadoch hasičská jednotka nemôže zasiahnuť s výnimkou zvýšeného nebezpečestva vzniku požiarov, ktoré vyhlasuje OR HaZZ v Galante.

V prípade problémov s používaním alebo zobrazovaním webstránky kontaktujte správcu: webmaster@vfit.sk

Šport

 

Výsledky jesennej časti družstiev OFK  Abrahám - sezóna 2012 / 2013

Muži "A"

1.  kolo  Abrahám - Hoste              2:2

2.  kolo  Čierna Voda - Abrahám      6:0

3.  kolo  Abrahám - Vozokany         2:1

4.  kolo  Pata - Abrahám                0:0

5.  kolo  Abrahám - Veľký Grob       1:1

6.  kolo  Pusté Sady - Abrahám       5:1

7.  kolo  Abrahám - Kajal                2:0

8.  kolo  Abrahám - Šaľgočka          2:1

9.  kolo  Malá Mača - Abrahám         0:4

10. kolo  Abrahám - Jánovce          2:0

11. kolo  Galanta Hody - Abrahám   0:1

12. kolo  Abrahám - Gáň                3:0

13. kolo  Kráľov Brod - Abrahám      2:1

Tabuľka 

# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. Kráľov Brod 13 11 1 1 59 : 13 34 16
2. Šalgočka 13 9 0 4 32 : 21 27 6
3. Veľký Grob 13 7 3 3 35 : 20 24 3
4. Abrahám 13 7 3 3 21 : 18 24 3
5. Pusté Sady 13 6 4 3 35 : 22 22 1
6. Pata 13 6 3 4 36 : 13 21 0
7. Vozokany 13 7 0 6 26 : 35 21 3
8. Čierna Voda 13 6 2 5 35 : 19 20 2
9. Malá Mača 13 6 0 7 21 : 42 18 -3
10. Jánovce 13 3 3 7 11 : 25 12 -9
11. Galanta - Hody 13 3 2 8 19 : 29 11 -7
12. Gáň 13 3 2 8 16 : 28 11 -7
13. Hosté 13 2 4 7 23 : 38 10 -8
14. Kajal 13 1 1 11 15 : 61 4 -14

 

Dorast

1.   kolo  Abrahám - Pata                  6:2

2.   kolo  voľno

3.   kolo   Abrahám - Horné Saliby       2:5

4.   kolo   Čierny Brod - Abrahám        0:4 

5.   kolo   Abrahám - Dolné Saliby       0:2

6.   kolo   Abrahám - Košúty              7:0

7.   kolo   Dolná Streda - Abrahám      6:1

8.   kolo   Abrahám - Mostová            3:0 

9.   kolo   Abrahám - Jelka                 8:1

10. kolo   Abrahám - Tomášikovo        0:2

11. kolo   Dolná Streda - Abrahám       3:1

12. kolo   Abrahám - Šintava               3:2

13. kolo   Sládkovičovo - Abrahám       1:3

14. kolo   Abrahám - Matúškovo          1:1

15. kolo   Vozokany - Abrahám           7:2

Tabuľka 

# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. Dolná Streda 14 13 0 1 65 : 12 39 15
2. Dolné Saliby 14 11 1 2 64 : 31 34 16
3. Jelka 14 11 0 3 65 : 25 33 9
4. Horné Saliby 14 8 2 4 52 : 29 26 2
5. Sládkovičovo 14 8 1 5 45 : 38 25 4
6. Pusté Sady 14 7 1 6 46 : 30 22 1
7. Abrahám 14 7 1 6 41 : 32 22 -2
8. Vozokany 14 6 2 6 52 : 40 20 -1
9. Tomášikovo 14 6 1 7 36 : 50 19 -2
10. Šintava 14 5 3 6 60 : 38 18 0
11. Matúškovo 14 5 3 6 34 : 30 18 0
12. Mostová 14 5 2 7 20 : 29 17 -4
13. Pata 14 2 1 11 22 : 60 7 -11
14. Čierny Brod 14 2 0 12 15 : 60 6 -15
15. Košúty 14 0 0 14 4 : 117 0 -21

 

Žiaci - skupina A

1. kolo   Abrahám - Sládkovičovo     13:0

2. kolo   Abrahám - Jelka                 1:5

3. kolo   Pusté Úľany - Abrahám       4:0

4. kolo   Abrahám - Veľký Grob        0:9

5. kolo   Veľké Úľany - Abrahám       5:0

6. kolo   Sládkovičovo - Abrahám      0:7

7. kolo   Veľké Úľany - Abrahám       4:0

8. kolo   Abrahám - Pusté Úľany       1:1

9. kolo   Veľký Grob - Abrahám       15:0

10. kolo Abrahám - Veľké Úľany       1:6

Tabuľka

# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. Veľký Grob 10 10 0 0 98 : 3 30 15
2. Veľké Úľany 10 7 1 2 45 : 15 22 7
3. Jelka 10 5 0 5 31 : 32 15 0
4. Pusté Úľany 10 4 2 4 17 : 23 14 -1
5. Abrahám 10 2 1 7 23 : 49 7 -8
6. Sládkovičovo 10 0 0 10 3 : 95 0 -15

 

Prípravka 

1. kolo: Turnaj Jelka - 8.9.2012

Sládkovičovo - Abrahám     1:0

Trstice - Abrahám             4:0

Jelka - Abrahám                2:2

 

2. kolo: Turnaj Sládkovičovo - 22.9.2012

Sládkovičovo - Abrahám     0:2

Trstice - Abrahám             2:0

Jelka - Abrahám                1:3

 

3. kolo: Turnaj Trstice - 29.9.2012

Sládkovičovo - Abrahám     0:0

Trstice - Abrahám             5:2

Jelka - Abrahám                0:1

4. kolo: Turnaj Abrahám - 13.10.2012

Sládkovičovo - Abrahám      1:1

Trstice - Abrahám              6:0

Jelka - Abrahám                 1:3

 

Poradie sa v kategórii prípravka nevyhodnocuje, ale jesennú časť sme skončili na 2. mieste :-)

 

Foto: Prípravka - v Jelke

2012 Pripravka_Jelka

Logo pasy

 

A - mužstvo

1. kolo 19.8.      17:00 Abrahám - Hoste
2. kolo 26.8.      10:30 Čierna Voda - Abrahám
3. kolo 2.9.        16:00 Abrahám - Vozokany
4. kolo 9.9.        16:00 Pata - Abrahám
5. kolo 16.9.      15:30 Abrahám - Veľký Grob
6. kolo 23.9.      15:30 Pusté Sady - Abrahám
7. kolo 30.9.      15:30 Abrahám - Kajal
8. kolo 7.10.      10:30 Abrahám - Šalgočka
9. kolo 14.10.    14:30 Malá Mača - Abrahám
10. kolo 21.10.  10:30 Abrahám - Jánovce
11. kolo 28.10.  14:00 Galanta Hody - Abrahám
12. kolo 4.11.    13:30 Abrahám - Gáň
13. kolo 10.11.  13:30 Kráľov Brod - Abrahám

 

Dorast 

1. kolo    29.8.  17:00 Abrahám - Pata
2. kolo    11.8.  17:00 voľno - Abrahám
3. kolo    18.8.  17:00 Abrahám - Horné Saliby
4. kolo    25.8.  17:00 Čierny Brod - Abrahám
5. kolo    1.9.    16:00 Abrahám - Dolné Saliby
6. kolo    8.9.    16:00 Abrahám - Košúty
7. kolo   15.9.   15:30 Dolné Streda - Abrahám
8. kolo   22.9.   15:30 Abrahám - Mostová
9. kolo   30.9.   11:30 Abrahám - Jelka
10. kolo 6.10.   14:30 Abrahám - Tomášikovo
11. kolo13.10.  14:30 Pusté Sady - Abrahám
12. kolo 20.10. 14:00 Abrahám - Šintava
13. kolo 27.10  14:00 Sládkovičovo - Abrahám
14. kolo  3.11.  13:30 Abrahám - Matúškovo
15. kolo 10.11. 13:30 Vozokany - Abrahám

 

Žiaci

1. kolo 2.9.     14:30 Abrahám - Sládkovičovo
2. kolo 9.9.     13:00 Abrahám - Jelka
3. kolo 15.9.   13:30 Pusté Úľany - Abrahám
4. kolo 23.9.   13:30 Abrahám - Veľký Grob
5. kolo 29.9.   13:30 Veľké Úľany - Abrahám
6. kolo 7.10.   12:30 Sládkovičovo - Abrahám
7. kolo 13.10. 12:30 Jelka - Abrahám
8. kolo 21.10. 12:00 Abrahám - Pusté Úľany
9. kolo 28.10. 12:00 Veľký Grob - Abrahám
10. kolo 4.11. 11:30 Abrahám - Veľké Úľany

Logo pasy

Muži "A"

Muzi 2012_jar_na_web


Dorast

Dorast 2012_jar_na_web


Žiaci

OFK ziaci_2011


Prípravka

IMAG0842

Výsledky jarnej časti a finálne umiestnenie družstiev OFK po skončení sezóny 2011 / 2012

 

Muži "A"

14. kolo  Pusté Úľany - Abrahám  12:0

15. kolo  Abrahám - Veľký Grob     1:1

16. kolo  Šaľgočka - Abrahám        7:1

17. kolo  Hoste - Abrahám             1:2

18. kolo  Abrahám - Kajal               1:1

19. kolo  Jánovce - Abrahám          4:0

20. kolo  Abrahám - Malá Mača        3:1

21. kolo  Galanta "B" - Abrahám      1:3

22. kolo  Abrahám - Čierna Voda     1:2

23. kolo  Pata - Abrahám                9:0

24. kolo  Abrahám - Vozokany         2:1

25. kolo  Gáň - Abrahám                 2:2

26. kolo  Abrahám - Kráľov Brod       2:1

Tabuľka

# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. Pusté Úľany 26 24 1 1 139 : 13 73 34
2. Pata 26 22 2 2 110 : 28 68 29
3. Čierna Voda 26 18 1 7 56 : 32 55 16
4. Veľký Grob 26 16 5 5 68 : 30 53 14
5. Jánovce 26 12 3 11 48 : 55 39 0
6. Šalgočka 26 11 2 13 54 : 65 35 -4
7. Abrahám 26 9 4 13 36 : 79 31 -8
8. Kráľov Brod 26 8 6 12 50 : 63 30 -9
9. Kajal 26 9 3 14 53 : 106 30 -9
10. Malá Mača 26 8 3 15 46 : 76 27 -12
11. Gáň 26 7 4 15 34 : 54 25 -14
12. Hoste 26 6 4 16 44 : 72 22 -17
13. Vozokany 26 6 3 17 44 : 60 21 -18
14. Galanta "B" 26 4 3 19 29 : 78 15 -24

 

Dorast

14. kolo  Abrahám - Topoľnica         4:1

15. kolo  voľno

16. kolo  Abrahám - Šintava             1:7

17. kolo  Dolná Streda - Abrahám     5:1

18. kolo  Abrahám - Jelka                5:4

19. kolo  Dolné Saliby - Abrahám      2:0

20. kolo  Abrahám - Matúškovo        6:2

21. kolo  Tomášikovo - Abrahám       2:7

22. kolo  Abrahám - Mostová            1:2

23. kolo  Pusté Úľany - Abrahám       6:0

24.kolo   Abrahám - Horné Saliby       0:7

25. kolo  Čierna Voda - Abrahám       7:0

26. kolo  Abrahám - Pusté Sady        3:9

Tabuľka

# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. Dolná Streda 24 16 2 6 67 : 38 50 14
2. Pusté Úľany 24 15 2 7 109 : 34 47 11
3. Dolné Saliby 24 15 1 8 76 : 50 46 10
4. Šintava 24 13 6 5 85 : 24 45 9
5. Horné Saliby 24 14 3 7 65 : 34 45 9
6. Čierna Voda 24 13 4 7 78 : 56 43 7
7. Pusté Sady 24 13 1 10 86 : 41 40 4
8. Jelka 24 10 5 9 55 : 62 35 -1
9. Mostová 24 9 3 12 56 : 55 30 -6
10. Topoľnica 24 7 3 14 53 : 96 24 -12
11. Abrahám 24 7 1 16 64 : 110 22 -14
12. Matúškovo 24 6 3 15 42 : 89 21 -15
13. Tomášikovo 24 1 0 23 27 : 174 3 -33
14. voľno 0 0 0 0 0 : 0 0 0


Žiaci

14. kolo  Abrahám - Váhovce                    0:8

15. kolo  Vinohrady n. Váhom - Abrahám    5:1

16. kolo  Abrahám - Veľký Grob                 1:7

17. kolo  voľno

18. kolo  Abrahám - Sládkovičovo               0:8

19. kolo  Pata - Abrahám                         11:0

20. kolo  Abrahám - Dolná Streda               2:9

21. kolo  voľno  

22. kolo  Veľká Mača - Abrahám                 9:0

23. kolo  Abrahám - Gáň                            3:0

24. kolo  Pusté Úľany - Abrahám                 2:2

25. kolo  Abrahám - Jelka                           3:2

26. kolo  Šintava - Abrahám                        7:0

Tabuľka

# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. Váhovce 22 20 1 1 181 : 20 61 28
2. Pata 23 18 1 4 108 : 30 55 19
3. Sládkovičovo 23 18 1 4 116 : 58 55 22
4. Veľká Mača 23 18 0 5 175 : 40 54 21
5. Dolná Streda 23 14 1 8 119 : 49 43 10
6. Veľký Grob 22 11 0 11 58 : 66 33 0
7. Jelka 23 10 1 12 81 : 88 31 -5
8. Šintava 23 8 1 14 44 : 81 25 -8
9. Pusté Úľany 23 7 2 14 39 : 61 23 -10
10. Abrahám 23 4 3 16 34 : 162 15 -21
11. Gáň 23 4 2 17 36 : 124 14 -22
12. Vinohrady nad Váhom 22 1 2 19 27 : 204 5 -28
13. Šalgočka 9 0 1 8 14 : 49 1 -14
14. voľno 0 0 0 0 0 : 0 0


Prípravka - nesúťažne


Jarný halový turnaj o predsedu ObFZ Galanta - 3. miesto

24.03.2012  Pata - Abrahám          6:9

05.04.2012  Abrahám - Šoporňa     7:4

23.05.2012  Galanta - Abrahám      2:3

06.06.2012  Cífer - Abrahám          9:6

 

 

 

A - mužstvo

 

Dorast-1

 

Ziaci-1

Podkategórie