ABRAHÁM

Vitajte na stránkach obce

Kontakt na hasičov: Štefan Palčo - 0904/107 116 Pavol Čambál - 0903/837 971 Volať len v prípade požiaru a inej mimoriadnej udalosti (bodavý hmyz, spadnutý strom, zatopená časť domu, vytečený olej na ceste a pod.) Dôležité upozornenie - kontrolované spaľovanie odpadu v záhradách občanmi nie je považované za požiar! V takýchto prípadoch hasičská jednotka nemôže zasiahnuť s výnimkou zvýšeného nebezpečestva vzniku požiarov, ktoré vyhlasuje OR HaZZ v Galante.

V prípade problémov s používaním alebo zobrazovaním webstránky kontaktujte správcu: webmaster@vfit.sk

Futbal

 

Výsledky jesennej časti družstiev OFK  Abrahám Hoste - sezóna 2013 / 2014

Muži "A"

1.   kolo  Šalgočka - Abrahám Hoste              2:4

2.   kolo  Pusté Úľany "B" - Abrahám Hoste    1:1

3.   kolo  Abrahám Hoste - Galanta Hody        2:1

4.   kolo  Pata - Abrahám Hoste                    5:2

5.   kolo  Abrahám Hoste - Jánovce               5:1

6.   kolo  Veľký Grob - Abrahám Hoste           3:4

7.   kolo  Abrahám Hoste - Gáň                     2:2

8.   kolo  Čierna Voda - Abrahám Hoste          7:0

9.   kolo  Abrahám Hoste - Malá Mača             5:1

10. kolo  Sládkovičovo - Abrahám Hoste         3:1 

11. kolo  Abrahám - Vozokany                      0:0

Tabuľka

# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. Čierna Voda 11 9 2 0 48 : 10 29 11
2. Sládkovičovo 11 9 2 0 44 : 12 29 11
3. Šalgočka 11 7 2 2 26 : 14 23 5
4. Vozokany 11 6 3 2 29 : 9 21 3
5. Abrahám Hoste 11 5 3 3 26 : 26 18 3
6. Gáň 11 5 2 4 24 : 18 17 -1
7. Pata 11 5 2 4 27 : 34 17 2
8. Veľký Grob 11 4 1 6 22 : 34 13 -2
9. Pusté Úľany B 11 2 3 6 18 : 18 9 -6
10. Malá Mača 11 1 2 8 9 : 47 5 -13
11. Galanta - Hody 11 0 2 9 15 : 40 2 -13
12. Jánovce 11 0 2 9 8 : 34 2 -13

 

Dorast

1.   kolo   Abrahám Hoste - Veľký Grob                1:2    

2.   kolo   Matúškovo - Abrahám Hoste                13:1

3.   kolo   Abrahám Hoste - Košúty                       3:0

4.   kolo   Vinohrady n. Váhom - Abrahám Hoste    4:2

5.   kolo   Abrahám Hoste - Čierny Brod                3:2

6.   kolo   Abrahám Hoste - Vozokany                   5:0

7.   kolo   Abrahám Hoste - Sládkovičovo               6:5

8.   kolo   Dolná Streda - Abrahám Hoste               5:1

9.   kolo   Abrahám Hoste - Jelka                          3:4

10. kolo   Pata - Abrahám Hoste                         10:2

11. kolo   Abrahám Hoste - Horné Saliby                2:1 

12. kolo   Abrahám Hoste - Tomášikovo                 0:1

13. kolo   Šintava - Abrahám Hoste                       0:5

14. kolo   Abrahám Hoste - Mostová                     1:8

Tabuľka

# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. Pata 14 13 1 0 103 : 14 40 16
2. Matúškovo 14 10 3 1 52 : 24 33 15
3. Jelka 14 8 4 2 48 : 29 28 4
4. Horné Saliby 14 8 2 4 56 : 36 26 5
5. Tomášikovo 14 8 2 4 36 : 25 26 2
6. Mostová 14 7 2 5 44 : 46 23 5
7. Dolná Streda 14 7 0 7 41 : 30 21 -3
8. Čierny Brod 14 7 0 7 52 : 51 21 3
9. Abrahám Hoste 14 6 0 8 35 : 55 18 -6
10. Košúty 14 6 0 8 28 : 52 18 0
11. Sládkovičovo 14 5 2 7 50 : 62 17 -7
12. Pusté Sady 14 5 1 8 37 : 36 16 -2
13. Veľký Grob 14 4 3 7 21 : 31 15 -3
14. Vinohrady nad/Váhom 14 4 1 9 29 : 56 13 -5
15. Vozokany 14 2 1 11 21 : 50 7 -17
16. Šintava 14 1 0 13 19 : 75 3 -18

 

Žiaci - skupina C

1.   kolo   Abrahám Hoste - Jelka                1:0

2.   kolo   Pusté Úľany - Abrahám Hoste      1:12

3.   kolo   Abrahám Hoste - Čierna Voda      4:2

4.   kolo   Veľká Mača - Abrahám Hoste       4:0

5.   kolo   Abrahám Hoste - Sládkovičovo     4:1

6.   kolo   Veľké Úľany - Abrahám Hoste      5:0

7.   kolo   voľno

8.   kolo   Jelka - Abrahám Hoste                8:1

9.   kolo   Abrahám Hoste - Pusté Úľany    12:0

10. kolo   Čierna Voda - Abrahám Hoste      2:2  

11. kolo   Abrahám Hoste - Veľká Mača       1:5

12. kolo   Sládkovičovo - Abrahám Hoste     4:5

13. kolo   Abrahám Hoste - Veľké Úľany      2:6

14. kolo   voľno

Tabuľka

# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. Veľká Mača 12 11 1 0 82 : 10 34 16
2. Jelka 12 6 3 3 69 : 17 21 3
3. Čierna Voda 12 6 3 3 66 : 29 21 3
4. Veľké Úľany 12 6 2 4 49 : 17 20 2
5. Abrahám Hoste 12 5 1 6 40 : 39 16 -2
6. Sládkovičovo 12 3 0 9 28 : 67 9 -9
7. Voľno 0 0 0 0 0 : 0 0 0
8. Pusté Úľany 12 0 0 12 5 : 160 0 -18
 

Výsledky jesennej a jarnej časti družstiev OFK  Abrahám - sezóna 2012 / 2013

Muži "A"

1. kolo    Abrahám - Hoste            2:2

2. kolo    Čierna Voda - Abrahám    6:0

3. kolo    Abrahám - Vozokany       2:1

4. kolo    Pata - Abrahám              0:0

5. kolo    Abrahám - Veľký Grob     1:1

6. kolo    Pusté Sady - Abrahám     5:1 

7. kolo    Abrahám - Kajal              2:0

8. kolo    Abrahám- Šaľgočka         2:1

9. kolo    Malá Mača - Abrahám       0:4 

10. kolo  Abrahám - Jánovce          2:0

11. kolo  Galanta Hody - Abrahám   0:1

12. kolo  Abrahám - Gáň                3:0

13. kolo  Kráľov Brod - Abrahám      2:1

14. kolo  Hoste - Abrahám             2:3

15. kolo  Abrahám - Čierna Voda     1:1

16. kolo  Vozokany - Abrahám        8:0

17. kolo  Abrahám - Pata               0:2

18. kolo  Veľlký Grob - Abrahám     2:0

19. kolo  Abrahám - Pusté Sady      2:1

20. kolo  voľno

21. kolo  Abrahám - Malá Mača        1:1

22. kolo  Jánovce - Abrahám           3:1

23. kolo  Abrahám - Hody               4:4

24. kolo  Gáň - Abrahám                 2:0

Tabuľka

# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. Kráľov Brod 22 18 2 2 88 : 16 56 23
2. Čierna Voda 23 15 3 5 61 : 21 48 12
3. Šalgočka 23 15 1 7 51 : 31 46 13
4. Vozokany 23 13 3 7 50 : 40 42 6
5. Pata 23 12 4 7 45 : 23 40 7
6. Veľký Grob 22 9 5 8 42 : 37 32 -1
7. Abrahám 23 8 6 9 31 : 48 30 -3
8. Gáň 23 8 3 12 30 : 42 27 -9
9. Pusté Sady 22 7 5 10 37 : 44 26 -7
10. Malá Mača 23 7 2 14 31 : 74 23 -10
11. Jánovce 24 5 4 15 21 : 56 19 -17
12. Hosté 22 4 4 14 32 : 59 16 -17
13. Galanta - Hody 23 4 4 15 29 : 57 16 -20
14. Kajal 0 0 0 0 0 : 0 0 0

Dorast

16. kolo   Pata - Abrahám                  2:4

17. kolo   voľno

18. kolo   Horné Saliby - Abrahám       4:0

19. kolo   dohrávka 15.5.2013

20. kolo   Dolné Saliby - Abrahám        7:0

21. kolo   Košúty - Abrahám               2:2

22. kolo   Abrahám - Dolná Streda       0:5

23. kolo   Mostová - Abrahám             2:1

24. kolo   Tomášikovo - Abrahám         1:1

25. kolo   Abrahám - Pusté Sady          0:5

26. kolo   Šintava - Abrahám               14:3

27. kolo   Abrahám - Sládkovičovo        4:7


Tabuľka

# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. Dolné Saliby 27 23 1 3 149 : 52 70 31
2. Dolná Streda 26 22 1 3 112 : 35 67 28
3. Jelka 26 18 0 8 105 : 57 54 15
4. Horné Saliby 27 16 3 8 95 : 44 51 9
5. Vozokany 26 16 2 8 115 : 63 50 11
6. Pusté Sady 26 15 1 10 94 : 52 46 7
7. Sládkovičovo 26 13 1 12 98 : 90 40 1
8. Šintava 26 12 3 11 109 : 77 39 0
9. Mostová 26 10 3 13 41 : 73 33 -6
10. Tomášikovo 26 10 1 15 64 : 90 31 -8
11. Matúškovo 26 8 4 14 65 : 88 28 -11
12. Abrahám 26 8 2 16 58 : 91 26 -13
13. Pata 26 7 1 18 39 : 95 22 -17
14. Čierny Brod 26 4 0 22 35 : 113 12 -27
15. Košúty 26 2 1 23 17 : 176 7 -32

Žiaci - skupina C 

1. kolo   Abrahám - Veľká Mača          2:1

2. kolo   Veľká Mača - Abrahám          3:1

3. kolo   voľno

4. kolo   Abrahám - Sládkovičovo        4:1

5. kolo   Šintava - Abrahám                2:1

6. kolo   Abrahám - Dolná Streda        0:2

7. kolo   Abrahám - Veľká Mača          2:0

8. kolo   Abrahám - Čierna Voda         3:3

9. kolo   Čierna Voda - Abrahám         0:1

10. kolo voľno

11. kolo  Sládkovičovo - Abrahám       1:3

12. kolo  Abrahám - Šintava               0:3 


Tabuľka

# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. Dolná Streda 10 9 0 1 43 : 11 27 12
2. Šintava 11 7 1 3 28 : 12 22 7
3. Čierna Voda 10 5 2 3 21 : 12 17 2
4. Abrahám 10 5 1 4 18 : 17 16 1
5. Veľká Mača 11 3 1 7 16 : 26 10 -8
6. Sládkovičovo 10 2 2 6 15 : 40 8 -7
7. Topoľnica 10 0 3 7 10 : 33 3 -12
8. Voľno 0 0 0 0 0 : 0 0 0

Fotogaléria - zimné sústredenie OFK Abrahám

V termíne od 14. do 18. februára 2013 sa naši futbalisti zúčastnili zimného sústredenia v horskom hoteli Totem na Čertovici. Okrem intenzívneho športového tréningu pod vedením trenéra Milana Vaculíka ml. a vedúceho mužstva Františka Bilčíka si mohli oddýchnuť vo vírivke, saune, či na masáži. 

Rozpis jarných majstrovských zápasov, ktoré budú naši futbalisti hrať nájdete v sekcii športu.

Majstrovské zápasy jarného kola štartujú 17.3.2012. 

20137u

20136u 

 20131

20132

20134

20135u

20138u

20139

Halové turnaje 2013 - o pohár predsedu ObFZ

 

Aj počas tohtoročnej zimnej prípravy sa družstvá nášho OFK zúčastnili halových turnajov o pohár predsedu ObFZ v Galante s nasledujúcimi výsledkami.

 

Dorast


Počet účastníkov turnaja: 10 tímov

Umiestnenie nášho družstva: 6. miesto

Víťaz turnaja: FO Dolná Streda

 

Foto:

AB 2013 dorast u

 

 

 

Žiaci


Počet účastníkov turnaja: 12 tímov

Umiestnenie nášho družstva: 6. miesto

Víťaz turnaja: FO Veľký Grob

 

Foto:

AB 2013 ziaci

 

 

Prípravka

 


Počet účastníkov turnaja: 8 tímov

 

Umiestnenie nášho družstva: 4. miesto

 

Víťaz turnaja: FO Galanta

 

Foto:

AB 2013 pripravka u

 

 

 

Výsledky jesennej časti družstiev OFK  Abrahám - sezóna 2012 / 2013

Muži "A"

1.  kolo  Abrahám - Hoste              2:2

2.  kolo  Čierna Voda - Abrahám      6:0

3.  kolo  Abrahám - Vozokany         2:1

4.  kolo  Pata - Abrahám                0:0

5.  kolo  Abrahám - Veľký Grob       1:1

6.  kolo  Pusté Sady - Abrahám       5:1

7.  kolo  Abrahám - Kajal                2:0

8.  kolo  Abrahám - Šaľgočka          2:1

9.  kolo  Malá Mača - Abrahám         0:4

10. kolo  Abrahám - Jánovce          2:0

11. kolo  Galanta Hody - Abrahám   0:1

12. kolo  Abrahám - Gáň                3:0

13. kolo  Kráľov Brod - Abrahám      2:1

Tabuľka 

# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. Kráľov Brod 13 11 1 1 59 : 13 34 16
2. Šalgočka 13 9 0 4 32 : 21 27 6
3. Veľký Grob 13 7 3 3 35 : 20 24 3
4. Abrahám 13 7 3 3 21 : 18 24 3
5. Pusté Sady 13 6 4 3 35 : 22 22 1
6. Pata 13 6 3 4 36 : 13 21 0
7. Vozokany 13 7 0 6 26 : 35 21 3
8. Čierna Voda 13 6 2 5 35 : 19 20 2
9. Malá Mača 13 6 0 7 21 : 42 18 -3
10. Jánovce 13 3 3 7 11 : 25 12 -9
11. Galanta - Hody 13 3 2 8 19 : 29 11 -7
12. Gáň 13 3 2 8 16 : 28 11 -7
13. Hosté 13 2 4 7 23 : 38 10 -8
14. Kajal 13 1 1 11 15 : 61 4 -14

 

Dorast

1.   kolo  Abrahám - Pata                  6:2

2.   kolo  voľno

3.   kolo   Abrahám - Horné Saliby       2:5

4.   kolo   Čierny Brod - Abrahám        0:4 

5.   kolo   Abrahám - Dolné Saliby       0:2

6.   kolo   Abrahám - Košúty              7:0

7.   kolo   Dolná Streda - Abrahám      6:1

8.   kolo   Abrahám - Mostová            3:0 

9.   kolo   Abrahám - Jelka                 8:1

10. kolo   Abrahám - Tomášikovo        0:2

11. kolo   Dolná Streda - Abrahám       3:1

12. kolo   Abrahám - Šintava               3:2

13. kolo   Sládkovičovo - Abrahám       1:3

14. kolo   Abrahám - Matúškovo          1:1

15. kolo   Vozokany - Abrahám           7:2

Tabuľka 

# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. Dolná Streda 14 13 0 1 65 : 12 39 15
2. Dolné Saliby 14 11 1 2 64 : 31 34 16
3. Jelka 14 11 0 3 65 : 25 33 9
4. Horné Saliby 14 8 2 4 52 : 29 26 2
5. Sládkovičovo 14 8 1 5 45 : 38 25 4
6. Pusté Sady 14 7 1 6 46 : 30 22 1
7. Abrahám 14 7 1 6 41 : 32 22 -2
8. Vozokany 14 6 2 6 52 : 40 20 -1
9. Tomášikovo 14 6 1 7 36 : 50 19 -2
10. Šintava 14 5 3 6 60 : 38 18 0
11. Matúškovo 14 5 3 6 34 : 30 18 0
12. Mostová 14 5 2 7 20 : 29 17 -4
13. Pata 14 2 1 11 22 : 60 7 -11
14. Čierny Brod 14 2 0 12 15 : 60 6 -15
15. Košúty 14 0 0 14 4 : 117 0 -21

 

Žiaci - skupina A

1. kolo   Abrahám - Sládkovičovo     13:0

2. kolo   Abrahám - Jelka                 1:5

3. kolo   Pusté Úľany - Abrahám       4:0

4. kolo   Abrahám - Veľký Grob        0:9

5. kolo   Veľké Úľany - Abrahám       5:0

6. kolo   Sládkovičovo - Abrahám      0:7

7. kolo   Veľké Úľany - Abrahám       4:0

8. kolo   Abrahám - Pusté Úľany       1:1

9. kolo   Veľký Grob - Abrahám       15:0

10. kolo Abrahám - Veľké Úľany       1:6

Tabuľka

# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. Veľký Grob 10 10 0 0 98 : 3 30 15
2. Veľké Úľany 10 7 1 2 45 : 15 22 7
3. Jelka 10 5 0 5 31 : 32 15 0
4. Pusté Úľany 10 4 2 4 17 : 23 14 -1
5. Abrahám 10 2 1 7 23 : 49 7 -8
6. Sládkovičovo 10 0 0 10 3 : 95 0 -15

 

Prípravka 

1. kolo: Turnaj Jelka - 8.9.2012

Sládkovičovo - Abrahám     1:0

Trstice - Abrahám             4:0

Jelka - Abrahám                2:2

 

2. kolo: Turnaj Sládkovičovo - 22.9.2012

Sládkovičovo - Abrahám     0:2

Trstice - Abrahám             2:0

Jelka - Abrahám                1:3

 

3. kolo: Turnaj Trstice - 29.9.2012

Sládkovičovo - Abrahám     0:0

Trstice - Abrahám             5:2

Jelka - Abrahám                0:1

4. kolo: Turnaj Abrahám - 13.10.2012

Sládkovičovo - Abrahám      1:1

Trstice - Abrahám              6:0

Jelka - Abrahám                 1:3

 

Poradie sa v kategórii prípravka nevyhodnocuje, ale jesennú časť sme skončili na 2. mieste :-)

 

Foto: Prípravka - v Jelke

2012 Pripravka_Jelka