ABRAHÁM

Vitajte na stránkach obce

Kontakt na hasičov: Štefan Palčo - 0904/107 116 Róbert Hričo - 0944/065 306 Pavol Čambál - 0903/837 971 Volať len v prípade požiaru a inej mimoriadnej udalosti (bodavý hmyz, spadnutý strom, zatopená časť domu, vytečený olej na ceste a pod.) Dôležité upozornenie - kontrolované spaľovanie odpadu v záhradách občanmi nie je považované za požiar! V takýchto prípadoch hasičská jednotka nemôže zasiahnuť s výnimkou zvýšeného nebezpečestva vzniku požiarov, ktoré vyhlasuje OR HaZZ v Galante.

V prípade problémov s používaním alebo zobrazovaním webstránky kontaktujte správcu: webmaster@vfit.sk

Logo pasy

 

A - mužstvo

1. kolo 19.8.      17:00 Abrahám - Hoste
2. kolo 26.8.      10:30 Čierna Voda - Abrahám
3. kolo 2.9.        16:00 Abrahám - Vozokany
4. kolo 9.9.        16:00 Pata - Abrahám
5. kolo 16.9.      15:30 Abrahám - Veľký Grob
6. kolo 23.9.      15:30 Pusté Sady - Abrahám
7. kolo 30.9.      15:30 Abrahám - Kajal
8. kolo 7.10.      10:30 Abrahám - Šalgočka
9. kolo 14.10.    14:30 Malá Mača - Abrahám
10. kolo 21.10.  10:30 Abrahám - Jánovce
11. kolo 28.10.  14:00 Galanta Hody - Abrahám
12. kolo 4.11.    13:30 Abrahám - Gáň
13. kolo 10.11.  13:30 Kráľov Brod - Abrahám

 

Dorast 

1. kolo    29.8.  17:00 Abrahám - Pata
2. kolo    11.8.  17:00 voľno - Abrahám
3. kolo    18.8.  17:00 Abrahám - Horné Saliby
4. kolo    25.8.  17:00 Čierny Brod - Abrahám
5. kolo    1.9.    16:00 Abrahám - Dolné Saliby
6. kolo    8.9.    16:00 Abrahám - Košúty
7. kolo   15.9.   15:30 Dolné Streda - Abrahám
8. kolo   22.9.   15:30 Abrahám - Mostová
9. kolo   30.9.   11:30 Abrahám - Jelka
10. kolo 6.10.   14:30 Abrahám - Tomášikovo
11. kolo13.10.  14:30 Pusté Sady - Abrahám
12. kolo 20.10. 14:00 Abrahám - Šintava
13. kolo 27.10  14:00 Sládkovičovo - Abrahám
14. kolo  3.11.  13:30 Abrahám - Matúškovo
15. kolo 10.11. 13:30 Vozokany - Abrahám

 

Žiaci

1. kolo 2.9.     14:30 Abrahám - Sládkovičovo
2. kolo 9.9.     13:00 Abrahám - Jelka
3. kolo 15.9.   13:30 Pusté Úľany - Abrahám
4. kolo 23.9.   13:30 Abrahám - Veľký Grob
5. kolo 29.9.   13:30 Veľké Úľany - Abrahám
6. kolo 7.10.   12:30 Sládkovičovo - Abrahám
7. kolo 13.10. 12:30 Jelka - Abrahám
8. kolo 21.10. 12:00 Abrahám - Pusté Úľany
9. kolo 28.10. 12:00 Veľký Grob - Abrahám
10. kolo 4.11. 11:30 Abrahám - Veľké Úľany