Výsledky jarnej časti a finálne umiestnenie družstiev OFK po skončení sezóny 2011 / 2012

 

Muži "A"

14. kolo  Pusté Úľany - Abrahám  12:0

15. kolo  Abrahám - Veľký Grob     1:1

16. kolo  Šaľgočka - Abrahám        7:1

17. kolo  Hoste - Abrahám             1:2

18. kolo  Abrahám - Kajal               1:1

19. kolo  Jánovce - Abrahám          4:0

20. kolo  Abrahám - Malá Mača        3:1

21. kolo  Galanta "B" - Abrahám      1:3

22. kolo  Abrahám - Čierna Voda     1:2

23. kolo  Pata - Abrahám                9:0

24. kolo  Abrahám - Vozokany         2:1

25. kolo  Gáň - Abrahám                 2:2

26. kolo  Abrahám - Kráľov Brod       2:1

Tabuľka

# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. Pusté Úľany 26 24 1 1 139 : 13 73 34
2. Pata 26 22 2 2 110 : 28 68 29
3. Čierna Voda 26 18 1 7 56 : 32 55 16
4. Veľký Grob 26 16 5 5 68 : 30 53 14
5. Jánovce 26 12 3 11 48 : 55 39 0
6. Šalgočka 26 11 2 13 54 : 65 35 -4
7. Abrahám 26 9 4 13 36 : 79 31 -8
8. Kráľov Brod 26 8 6 12 50 : 63 30 -9
9. Kajal 26 9 3 14 53 : 106 30 -9
10. Malá Mača 26 8 3 15 46 : 76 27 -12
11. Gáň 26 7 4 15 34 : 54 25 -14
12. Hoste 26 6 4 16 44 : 72 22 -17
13. Vozokany 26 6 3 17 44 : 60 21 -18
14. Galanta "B" 26 4 3 19 29 : 78 15 -24

 

Dorast

14. kolo  Abrahám - Topoľnica         4:1

15. kolo  voľno

16. kolo  Abrahám - Šintava             1:7

17. kolo  Dolná Streda - Abrahám     5:1

18. kolo  Abrahám - Jelka                5:4

19. kolo  Dolné Saliby - Abrahám      2:0

20. kolo  Abrahám - Matúškovo        6:2

21. kolo  Tomášikovo - Abrahám       2:7

22. kolo  Abrahám - Mostová            1:2

23. kolo  Pusté Úľany - Abrahám       6:0

24.kolo   Abrahám - Horné Saliby       0:7

25. kolo  Čierna Voda - Abrahám       7:0

26. kolo  Abrahám - Pusté Sady        3:9

Tabuľka

# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. Dolná Streda 24 16 2 6 67 : 38 50 14
2. Pusté Úľany 24 15 2 7 109 : 34 47 11
3. Dolné Saliby 24 15 1 8 76 : 50 46 10
4. Šintava 24 13 6 5 85 : 24 45 9
5. Horné Saliby 24 14 3 7 65 : 34 45 9
6. Čierna Voda 24 13 4 7 78 : 56 43 7
7. Pusté Sady 24 13 1 10 86 : 41 40 4
8. Jelka 24 10 5 9 55 : 62 35 -1
9. Mostová 24 9 3 12 56 : 55 30 -6
10. Topoľnica 24 7 3 14 53 : 96 24 -12
11. Abrahám 24 7 1 16 64 : 110 22 -14
12. Matúškovo 24 6 3 15 42 : 89 21 -15
13. Tomášikovo 24 1 0 23 27 : 174 3 -33
14. voľno 0 0 0 0 0 : 0 0 0


Žiaci

14. kolo  Abrahám - Váhovce                    0:8

15. kolo  Vinohrady n. Váhom - Abrahám    5:1

16. kolo  Abrahám - Veľký Grob                 1:7

17. kolo  voľno

18. kolo  Abrahám - Sládkovičovo               0:8

19. kolo  Pata - Abrahám                         11:0

20. kolo  Abrahám - Dolná Streda               2:9

21. kolo  voľno  

22. kolo  Veľká Mača - Abrahám                 9:0

23. kolo  Abrahám - Gáň                            3:0

24. kolo  Pusté Úľany - Abrahám                 2:2

25. kolo  Abrahám - Jelka                           3:2

26. kolo  Šintava - Abrahám                        7:0

Tabuľka

# Klub Z V R P Skóre Body + Body
1. Váhovce 22 20 1 1 181 : 20 61 28
2. Pata 23 18 1 4 108 : 30 55 19
3. Sládkovičovo 23 18 1 4 116 : 58 55 22
4. Veľká Mača 23 18 0 5 175 : 40 54 21
5. Dolná Streda 23 14 1 8 119 : 49 43 10
6. Veľký Grob 22 11 0 11 58 : 66 33 0
7. Jelka 23 10 1 12 81 : 88 31 -5
8. Šintava 23 8 1 14 44 : 81 25 -8
9. Pusté Úľany 23 7 2 14 39 : 61 23 -10
10. Abrahám 23 4 3 16 34 : 162 15 -21
11. Gáň 23 4 2 17 36 : 124 14 -22
12. Vinohrady nad Váhom 22 1 2 19 27 : 204 5 -28
13. Šalgočka 9 0 1 8 14 : 49 1 -14
14. voľno 0 0 0 0 0 : 0 0


Prípravka - nesúťažne


Jarný halový turnaj o predsedu ObFZ Galanta - 3. miesto

24.03.2012  Pata - Abrahám          6:9

05.04.2012  Abrahám - Šoporňa     7:4

23.05.2012  Galanta - Abrahám      2:3

06.06.2012  Cífer - Abrahám          9:6